Uzun Kollu Abiye

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır. Merak ettiğiniz diğer ürünleri aşağıda bulabilirsiniz.

  • Kategori

   Kriterlerinize uyan bir kategori bulunamadı.
   • Koleksiyon
    Kriterlerinize uyan üretici bulunamadı.
   • search.productstitle

    Kriterlerinize uyan ürün bulunamadı.
     • Blog
      Kriterlerinize uyan blog yazısı bulunamadı.

     UZUN KOLLU ABİYE

     Hayatınızı etkileyebilecek ve hayatınızda önemli bir yeri olan en özel ve güzel günlerde elbette ne giydiğiniz önemlidir. Katılacağınız davet ve törenlerde ne giydiğiniz oldukça önemlidir çünkü davet edenler açısından daveti veya töreni önemsediğiniz şeklinde görünmesi oldukça hoş olacaktır. Bazen bir düğün töreni bazen bir nikah şahitliği bazen bir sünnet düğünü bazen bir mezuniyet bazen bir kına bazen bir nişan töreni için bu giyiniş değişkenlik gösterebilmektedir. Bu gibi yerlerde genel olarak abiye modelleri tercih edilmekte olup abiyenin yanı sıra topuklu ayakkabı, çanta, eldiven, toka, şal gibi aksesuarlar tercih edilmektedir.

     EN ŞIK UZUN KOLLU ABİYE ELBİSE

     Uzun kollu abiye tercih ederken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bu hususlar sırasıyla şu şekildedir: uzun kollu abiye ile uyumlu çanta veya eldiven veya ince topuklu ayakkabı veya kalın topuklu ayakkabı veya babet veya hafif makyaj veya ağır makyaj veya saç modeliniz. Elbisenizin modeline göre karar vermeniz gereken oldukça önemli bir husus olan saç modeliniz ister açık isterseniz de toplu olarak kullanabilmeniz mümkündür. Böylelikle uzun kollu abiye tercih ederken saçlarınızı özgürce model yaptırabilirsiniz. Diğer dikkat etmeniz gereken husus ise uzun kollu abiye modelinizin boy uzunluğudur. Mini uzun kollu abiye elbise modelleri olduğu gibi midi boy uzun kollu abiye elbise modelleri de bulunmaktadır. Bunun yanı sıra uzun boylu uzun kollu abiye modelleri de sıklıkla tercih edilen modeller arasında da yer almaktadır. Eğer kısa boylu iseniz ve uzun boylu görünmek istiyorsanız tam balık uzun kollu abiye veya yarım balık uzun kollu abiye tercih edebilirsiniz. Veya mini uzun kollu abiye ve midi uzun kollu abiye de tercih edebilmeniz mümkündür. Bu tercihleri yaparken elbette kumaş türüne ve dikişe ve kesim türüne özenle dikkat etmek son derece önemlidir. Kesim vücut hatlarınızın gizlenmesini istediğiniz noktalara veya yerlere göre kesimi yapılarak gizlenmesi de mümkündür. Bu nedenle vücudunuzu tanıyarak uzun kollu abiye seçimi yapmanız oldukça önemlidir. Dikkat etmeniz gerek diğer bir husus ise uygun topuklu ayakkabı veya babet seçimidir. Uzun kollu abiye seçiminizin rengine veya çanta renginize göre seçim yapabilmeniz mümkündür.

     HER TARZA UYGUN UZUN KOLLU ABİYE ELBİSE MODELLERİ

     V yaka abiye, öpücük yaka abiye, straplez, bisiklet yaka abiye, kayık yaka, kare yaka abiye, yuvarlak yaka abiye, dekolte yaka abiye gibi yaka , tek kol çeşitleri de bulunmaktadır. Bu yaka modelleri yanı sıra uzun kollu abiye elbise modellerinin kesimleri de oldukça önemlidir. A kesim, volanlı kesim, tam balık, yarım balık, drapeli, derin ve mini yırtmaçlı gibi modeller bulunmaktadır. Bu modellerin yanı sıra uzun kollu abiye modellerinde renkte oldukça önemlidir. Ten renginize uyumlu olarak seçmeniz gereken abiyeler ise oldukça farklı renk çeşitlerinde bulunmaktadır. Haki yeşil, yeşil, mavi, kırmızı, pembe, zümrüt yeşili, gök mavisi, lacivert, kahverengi, sarı gibi renk çeşitleri de bulunmaktadır. Bu renk çeşitleri arasından seçim yaparken ayakkabınıza veya çantanıza veya saç modelinize göre uygun seçim yapmanız oldukça önemlidir. Bir bütünlük içerisinde abiye ve aksesuarlarınız sizi kuşatmalıdır.

     UZUN KOLLU ABİYE ELBİSE FİYATLARI

     Uzun kollu abiye fiyatları elbette ki çok çeşitli olarak karşımıza çıkmaktadır. Fiyatlar bazı hususlara göre değişkenlik göstermektedir. Uzun kollu abiye için kullanılacak olan kumaş çeşidi fiyatı etkileyen ilk etmendir. Bunun yanı sıra kullanılacak taş, pul veya simlerde fiyatı etkilemektedir. İlaveten fiyatı etkileyen bir diğer husus ise uzun kollu abiye ve modellerinin boy uzunluğudur. Elbette abiyede kullanılacak kumaş miktarı fiyatı etkileyen ilk faktörler arasında yer almaktadır. Ve son olarak dikiş işçiliği veya işleme işçiliği oldukça önemlidir. Bu işçilik fiyatı etkileyen unsurlar arasında yer almakta olup en önemli etkendir. Abiye fiyatları çok çeşitli olmakla beraber uzunluğuna, kumaşına, aksesuarına ve dikiş işçiliğine göre değişmektedir. Temel olarak dikişiniz ne kadar iyi yapıldı ise elbiseniz vücudunuza o kadar iyi oturacaktır ve varsa vücutlarınızda kapanmasını istediğiniz kusurlarınızı kapatacaktır. Elbette Elbisenin kumaşının özelliğine göre olması oldukça önemlidir. Dökümlü kumaşlar genelde tercih edilmekte olup düz bir karına veya fiziğe sahip olanlar saten kumaş da tercih edebilmektedir.

     back to top
     FİLTRELE