GELİNLİK

GELİNLİK MODELLERİMİZ
SHOWROOMA BEKLİYORUZ

Özel gününüzde size eşlik edecek gelinliği seçmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Mağazamızda birbirinden güzel ve farklı gelinlik modellerimizle karşınızdayız. Gelinlik seçimi yaparken birçok farklı kriter göz önünde bulundurulmalıdır. Bu sebeple, mağazamızda her tarza uygun bir gelinlik modeli bulabilirsiniz. Modern kesimlerden, romantik tarzlara kadar her zevke hitap eden seçeneklerimizle özel gününüzde sizleri en iyi şekilde yansıtacak gelinliğinizi seçebilirsiniz. Gelinlik seçiminiz için detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. En mutlu gününüzde yanınızda olmak için sabırsızlanıyoruz!

İletişim İçin Tıklayınız

Gelinlik

Genel olarak, kadınların tercih ettiği kıyafetlerde ne kadar titiz olduğunu söylemeye çokta ihtiyaç yoktur. Konu gelinlik olunca iste, normal kıyafetlerden çok daha uzun zaman öncesinde detaylı ve titiz araştırmalar başlar, genel olarak düğün konseptine ve de gelinin tarzına, bütün bir organizasyonun konsept bütünlüğüne bağlı olarak gelinlik modelleri araştırılmaya başlanır. Ancak son yıllarda durum biraz daha radikal şekilde değişerek, Gelinlik modeli, bütün bir düğün konseptini belirleyecek şekilde ikinci planda kalmaya başlamıştır. Çünkü düğün günü bir kadının sahne ışıklarının altında olduğu, davetlilere ve tanıdığı herkese kendi tarzını, hayata bakış açısını ve görünümünü nasıl göstermek istediğine bağlı olarak özgül bir biçimde gösterebileceği en özel organizasyondur. Bu nedenle Gelinlik modeli, hem belirleyici hem de hayalleri gerçekleştiren özel tasarım bir ifade biçimi anlamına gelmektedir.

Geçmişten günümüze kadar olan süre zarfı içerisinde, gelinlik modellerinde oldukça radikal ve kökten bir değişim gelişmiştir. Son yıllarda özellikle gelinlik modellerinde daha özgün tasarımların ortaya çıkması ile beraber kadınların hayalini süsleyen gelinlik modelleri, benzersiz bir şekilde peri masalından çıkmış gibi özel tasarım ve özel bir tasarımcı eli değmiş gibi karşımıza çıkmaktadır. Durum böyle olunca Gelinlik ürünlerinde kadınların tercihine bağlı olarak değişiklik gösterebilen modeller hem tasarım harikası hem de kullanım rahatlığı olarak da Gelinlik modelleri açısından kadınların özgürlüğünü ifade etmelerine imkan tanıyan model çeşitlilikleri ile yalnızca bir Gelinlik modelinden fazlasını düşündüğümüzü bir kere daha göstermektedir.

 

En Trend Gelinlik Modelleri

Medeniyetler tarihinin neredeyse başından itibaren düğün günleri ve şenlikler büyük bir kutlama merasimi ve törenler ile ele alınmaktadır. Düğün, kutsal bir birlikteliğe doğru adım atan insanların en özel ve mutlu oldukları ve bu mutluluğu sevdikleri ile paylaştıkları özel bir organizasyon olmanın yanında bir gelecek inşa edilirken erkek ve kadına nasıl görevlerin düştüğünü de gösterir. İşte bu durumda düğün günlerinde Gelinlik dediğimiz özel kıyafetler, yaşamının en özel kısmına adım atan kadınların hayalini süsleyen ve kendi hikayesini yazan kadınların özenle üzerinde durduğu en önemli parçadır. Gelinlik ürünleri, oldukça uzun zamandır ayrı bir sektör olarak özel tasarım ve özel üretim eylemleri özelinde devam etmektedir. Kadınların en mutlu ve en özel günlerinde tercih edecekleri gelinlik modellerinde her yıl farklı bir moda akma ve öne çıkan gelinlik tasarımı karşımıza çıkmaktadır. Dolayısıyla kadınlar her sezon başlangıcında kendisine en uygun olan gelinlik modellerine, gelinlik ürünlerindeki en son akımları ve gelinlik modellerindeki kullanılan aksesuarlar ile renkler ve işlemeler gibi önemli detaylara oldukça uzun bir zaman yatırım yapmaktadır. Kısa zaman içerisinde gelinlik modelleri kadınların, bir sene içerisinde en çok araştırma yaptığı ve en güncel modelleri yakından takip ettiği özel üretim ve tasarım ürünleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Genel olarak gelinlik modellerinde ön plana çıkan ürünler ve ürün çeşitliliği, bir sene boyunca kadınların hayallerini süsleyen organizasyonlarda giydikleri ve adeta bir prenses gibi hissettikleri gelinlik modelleri olarak karşımıza çıkar. Dolayısıyla o senenin modası örneğin straplez gelinlik ya da prenses kesim gelinlik modeli ise, bu durumda kına ya da nişan kıyafetleri de benzer bir tasarım ile üretilmektedir ve talepleri karşılamaktadır.

Gelinlik ürünleri tasarım ve üretim aşaması olarak aslında iki farklı kademede ele alınabilmektedir. Öncelikli olarak gelinlik üretimi gerçekleştiren markalar, üretim faaliyetlerine başlamadan önce oyalı gelinlik modası ile ilgili temel akımları ve öne çıkan tasarımları değerlendirmeye alırız. Daha sonrasında ise gelinlik modelleri çeşitli bedenleri ve beden yapılarına bağlı olarak tasarımcılar tarafından yeniden yaratılır. Tasarım ve taslak aşaması biten gelinlik modelleri, en uygun kumaş, işleme, taş ve benzeri gibi dantel detaylarından oluşan aksesuar ve kumaş detayları sayesinde üretim aşamasına tabi olur. Durum böyle olunca ne kadar detaylı ve işlemesi, çalışması zor olan bir Gelinlik üretildiyse buna bağlı olarak da Gelinlik fiyatları da değişiklik gösterebilmektedir. Dolayısı ile en şık ve güzel Gelinlik modellerini keşfedeceğiniz zaman, bu noktada kendi beklentilerinizi ve vücut yapınıza bağlı olarak, bir de dekolte kullanımı gibi detaylara bağlı olarak da seçeneklerinizi değerlendirebilirsiniz. İstediğiniz Gelinlik modeli ile beraber düğün organizasyonunda ve gününüzde kendi peri masalınızın sahibi olabilirsiniz ve Gelinlik ürününde beklediğiniz tatmini hemen yaşayabilirsiniz.

 

En Şık Gelinlik Modelleri

Yaşamınızın geri kalanına mutlu ve benzersiz bir organizasyonla başlamak istediğinizde Gelinlik modelleri ve ürünleri, bu isteklerinize cevap verebilmektedir. Gelinlik yalnızca evlenen kadının o gün içerisinde giyebileceği, konuklar arasında adeta kendi ışığı ile parladı, bundan sonraki yaşamında ise benzersiz bir dünyaya ve yaşam tarzına adım attığını gösteren adeta gelinin imzasını taşıyan özel bir elbisedir. Genel olarak en şık gelinlik modelleri ele alındığında ise, son yıllarda öne çıkan bazı modelleri detaylı bir şekilde ele almamıza gerek duyulabilir. Özellikle son yıllarda daha sade ve tasarım özelliklerinin ön plana çıktığı gelinlik modellerinde, gelinliği tercih edecek olan kişinin fiziksel özellikleri ön plana alınırken aslında sade ve hassas bir yapıyı ortaya koymaktadır. En şık gelinlik modelleri olarak genelde kalp yaka ve korse detaylı, straplez Gelinlik modeli, otriş işlemeli modeli, balenli ve işlemeli gelinlik modeli, tek kollu ve yırtmaç detaylı Gelinlik modeli, püsküllü vintage Gelinlik modeli, tüllü ve kırık beyaz Gelinlik modeli, dantelli ve cup modeli Gelinlik ürünü, dantelli ve derin dekolteli Gelinlik modeli ile beraber klasik model Gelinlik ürünleri tercihte bulunacak olan kadınların beğenisine özenle sunulmaktadır.

Gelinlik ürünlerinde ne kadar şık ve farklı modeller üretilebilirse kadınların Gelinlik modelleri açısından seçenekleri de aynı şekilde fazla olacaktır. Gelinlik modelleri bu şekilde değişiklik ve farklılık gösterirken aynı zamanda Gelinlik fiyatları da değişiklik gösterebilmektedir. Kadıların yaşamındaki en özellikli kıyafetlerden biri olan Gelinlik ürünlerinde fiyat aralıkları oldukça değişken olabilmektedir. Özellikle bir Gelinlik üretim sürecinin ne kadar zahmetli ve emek gerektiren bir iş olduğu ele alınınca bu durumda en az işleme ve detay gerektiren Gelinlik fiyat açısından daha bütçeye uygun olacak ve satın alırken zorluk yaşatmayacaktır. Ancak işleme, üretimi detay ve aksesuar açısından zorlayıcı bir Gelinlik modeli tercih ediyorsanız o halde bütçe aralığında biraz daha üst seviyelere çıkılması tavsiye edilmektedir.

 

Gelinlik Fiyatları

Her ne kadar Gelinlik ürünleri, genel olarak özel üretim ya da standart seri üretim modellerinden tercih edilebilse de Gelinlik fiyatları zaman zaman bütçeleri zorlamaktadır. Çünkü Gelinlik yalnızca tek başına bir düğün organizasyonu için yeterli olmayabilir. Bu nedenle, bir düğün organizasyonuna kalkıştığınız zaman gelinlik ile başlayan ve neredeyse sonu gelmeyen bir harcama listesi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu durumda sizleri korkutmak yerine aslında her bütçeye uygun bir gelinlik modelinin olduğunu söylemeye gerek vardır. Çünkü gelinlik bir kadının hayatındaki önemli günlerden birisinde giyebileceği, kendi hayatına söz geçirdiğini herkese ifade edebileceği ve aynı zamanda bundan sonraki yaşamında huzur, mutluluk ve güzellikleri kendisine çekmeyi amaçladığını bu şekilde gösterebilir. Dolayısıyla Gelinlik modellerinde tercih edebileceğiniz model ya da ürün detayına bağlı olarak farklı fiyatlar ile karşılaşmanız söz konusu olabilmektedir.

Gelinlik fiyatları bu durumda bahse konu olan detaylar ele alındığında değişkenlik gösterebilir. Bir düğün organizasyonuna kalkıştığınız zaman, harcama yapacağınız kalem sayısı bitmeyeceği gibi aynı zamanda asıl harcamak istediğiniz konular ile ilgili zaman zaman bütçe sıkıntısı yaşayabilmene söz konusu olabilmektedir. İşte bu durumda piyasa içerisinde özellikle gelinlik sektöründe adından sıklıkla iftihar ile bahsedilen, bu alanda kadınları son derece memnun eden ve en güncel gelinlik modelleri ile hayallerinizi süsleyen elbise kavuşabilmeniz için gerekli bütün adımlar Tiah tarafından atılmaktadır. Her bütçeye uygun ve her çeşit Gelinlik modeli sayesinde herhangi bir bütçe kısıtı yapmadan ya da sizleri üzmeden istediğiniz Gelinlik modeline hemen ulaşabilirsiniz. Ayrıca burada seçeceğiniz Gelinlik modeli sayesinde de düğününüzde bir harcamayı kısmanıza da gerek kalmayacaktır. İstediğiniz Gelinlik modelini tercih ederken fiyatlar Tiah sayesinde dert olmanın ötesinde bütçenizi bir hayli rahatlatacak bazı etkileri de sizlere sunmaktadır.

 

Gelinlik Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Özellikle Gelinlik satın alırken yaşamınızın, en önemli gününde hangi tarz bir gelinlik modelini taşıyacağınız, bu gelinlik modelini tercih ederken hangi bütçe sınırları içerisinde hareket etmek durumunda olduğunuz, aynı zamanda vücut yapınıza en uygun olan gelinlik modelini tercih etmek gibi oldukça zorlayıcı konular içerisinde araştırma yapmanız gereklidir. Bazı kişiler birkaç sene öncesinden ya da en azından bir sene öncesinden gelinlik modelleri ve fiyatları hakkında detaylı araştırmalara başlarken bazı durumlarda aniden gelişen süreç sonunda hızlı bir düğün kararı verilebilir. İşte bu durum, kadınları oldukça zor bir duruma sokarken hem bütçe hem de gelinlik modeli konusunda kafalarının bir hayli kırışmasına neden olmaktadır.

Gelinlik fiyatları genel olarak ise kadınların hayalini süsleyen düğün organizasyonunda zaman zaman hayal kırıklığı yaşamalarına neden olan konulardan birisidir. İşte bu durumda kadınların hayal kırıklığı yaşamadan düğün günlerinde en kaliteli ve en güzel gelinlik modeline kullanabilmeleri için özel olarak tasarlanan ve kadınları mutlu edebilmek adına onların tercihine sunulan gelinlik modelleri, birbirinden farklı Seçenekler ile ve en uygun bütçe sınırları dahilinde üretilebilmektedir.

Gelinlik alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan birisi ise gelinlik modelini tercih edecek olan kişinin vücut yapısıdır. Buna göre vücut tipinize çok iyi analiz etmeniz hatta bir gelinlik mağazasına giderek hangi tür gelinlik modellerini sizlere en uygun olacağına yönelik fikir almanız tavsiye edilir. Dolayısıyla bu tarz fikirleri ve kendi vücudunuzla ilgili öne çıkarmak istediğiniz konuları netleştirdikten sonra, vücut yapınıza en uygun olan gelinlik modeline rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Modeli belirledikten sonra ise bütçe konusunda gelinlik fiyatları açısından en uygun ve bütçe dostu olan seçenekleri tercih etme yolunda araştırmalarınıza hemen başlayabilirsiniz. Sadece gelinlik modelini tercih ederken yalnızca tasarım ya da gelinliğin kesim özelliklerine dikkat etmemeniz, bu konuda çeşitli aksesuarlar, dantel kullanımı, işleme, duvak, ve benzeri gibi farklı özelliklere sahip olan modelleri de araştırma konunuz içerisinde önem vermeniz tavsiye edilir. Unutmayın ki gelinlik yalnızca hayatınızda sınırlı bir defa kullanmaya karar verdiğiniz ve ömrünüzün sonuna kadar anası sizinle kalacak olan özel bir kıyafettir. Dolayısıyla gelinlik tercihinde bulunurken kendi zevklerinize, kendinizi nasıl görmek istediğinizi ve insanlara göstermek istediklerinizi düşünerek kararlarınızı vermeniz tavsiye edilir. Hemen modelleri Tiah üzerinden keşfetmeye başlayabilir ve bütçenize en uygun en harika gelinliklerde model seçeneklerinize bakabilirsiniz.

back to top
FİLTRELE