HELEN GELİNLİK

GELİNLİK MODELLERİMİZ
SHOWROOMA BEKLİYORUZ

Özel gününüzde size eşlik edecek gelinliği seçmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Mağazamızda birbirinden güzel ve farklı gelinlik modellerimizle karşınızdayız. Gelinlik seçimi yaparken birçok farklı kriter göz önünde bulundurulmalıdır. Bu sebeple, mağazamızda her tarza uygun bir gelinlik modeli bulabilirsiniz. Modern kesimlerden, romantik tarzlara kadar her zevke hitap eden seçeneklerimizle özel gününüzde sizleri en iyi şekilde yansıtacak gelinliğinizi seçebilirsiniz. Gelinlik seçiminiz için detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. En mutlu gününüzde yanınızda olmak için sabırsızlanıyoruz!

İletişim İçin Tıklayınız

HELEN GELİNLİK

Gelinlerin hayatlarında aldıkları en önemli kararı temsil eden düğün gününde içinde bulunmaktan mutluluk duyduğu Helen gelinlik en güzel modeller arasında yer almaktadır. Helen gelinlik diğer gelinliklerden fiyat ve model olarak farklıdır. Temelde tüm gelinlikler benzerlik gösterse de kumaş, model, kesim, dikiş işlemlerine bakıldığında Helen gelinlik ve diğer modeller tamamen farklı olmaktadırlar. Vücut standardınıza göre ve kumaşa göre farklı farklı modeller tercih edebilmeniz mümkündür. Markamız imzası bulunan gelinliklerimizde kesim, kumaş ve danteller doğrultusunda ilginize ve hayalinize göre uygun olan Helen gelinlik modelini bulabilmeniz mümkündür. En güzel gününüzde en güzel anınızda bizlerde sizlerin bürünmüş olduğunuz güzelliğe güzellik katarak Helen gelinlik modellerimizi 1.nci kalite hizmette sunmaktayız. Vizyonumuz ve misyonumuz gereği en doğru ve en güzel işi zamanında yaparak yıllara ve kullanımlara en uygun modayı takip ederek oluşturmuş olduğumuz eşsiz modeller sayesinde hayalinizi süsleyen Helen gelinlik burada. Tiah marka olarak sizlerin en mutlu günü için en iyi gelinliği tasarlıyor ve sitemizde sizlere sunuyoruz. Sitemizde çok fazla çeşit olmakla beraber farklı kumaş tercihlerinde bulunabilecek olan gelin adaylarımıza özel Helen gelinlik modellerimizde bulunmaktadır. V yaka, düz yaka, straplez, tek omuz, askılı, dantelli, saten, dekolteli, kollu, püsküllü, tüllü, pul payetli, balık , kısa , uzun modellerimiz ile oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Düğün yeri, makyaj, ayakkabı, çiçek Helen gelinlik ve diğer modellerin tamamlayıcısı olmaktadır. Bu tamamlayıcı unsurlar her düğünde olduğu gibi sizin düğününüzde bir parçası olacaktır. Ayrı ayrı önemli konular olan aksesuar ve giyim ürünleri Helen gelinlik ve diğer modelleri tamamlayacaktır.

EN ŞIK HELEN GELİNLİK MODELLERİ

Günümüz gelinlerinin çokça tercih etmiş olduğu Helen gelinlik modeli özel gelinliklerimiz arasında yer almakta olup özenle dikişi yapılmış gelinliklerimiz arasında yer almaktadır. Açık ve kapalı modellerimiz ile her çeşitten ve her özellikten Helen gelinlik model ve modellerimiz bulunmaktadır. Yapmanız gereken seçenekler arasından size uygun olanı seçerek Tiah gelini olmanızdır. Bu en güzel gününüzde size değer katan güzelliğiniz ve giyiminiz ile en güzel gelin siz olacaksınız. Elbette Helen gelinlik ve diğer model gelinliklerimizi mekana ve hava durumuna göre tercih etmenizde fayda vardır. Mevsiminde önemli olabildiği zamanlarda olmakla beraber bu hava etmenine göre aksesuar çeşitlendirmesi yapabilmeniz mümkündür. İlaveten Helen gelinlik ve diğer gelinlik modellerinize seçmiş olduğunuz saç tasarımı da oldukça önem arz etmektedir. Helen gelinlik ve diğer modellerde bazen topuz ve düz olarak tercih edilebilirken bazen de maşa veya postişle tercih edilebilmektedir. Bu nedenle Helen gelinlik modelinize göre son derece önem arz eden bu unsur Tiah gelinleri içinde çok önemlidir. İade ve değişi işlemelerini rahatlıkla ve kolaylıkla yapabileceğinizi de belirtmek isteriz. Daha önce belirttiğimiz gibi bu mutlu günde sizi en güzel şekilde görmek ister Tiah marka olarak Helen gelinlik ve diğer modellerimizde size en uygun olanı seçebileceğinizi de temin ederiz.

Helen gelinlik modellerimizde gelinliğin yanı sıra diğer aksesuar ve giyim ürünleri ile desteklemeniz oldukça uygun olacaktır. Gerek şapka, gerek küpe gerek kolye gerek yüzük gerek ayakkabı gerek çanta ile Helen gelinlik ve diğer modelleri destekleyebileceğiniz pek çok ürün bulunmaktadır. Bu ürünleri aynı zamanda aksesuar sayfamızdan da temin ederek aramaya gerek bırakmayabilirsiniz. Diğer aksesuar ve giyim ürünleri desteklemeniz durumunda artık tam bir gelin olarak Helen gelinlik ile düğüne hazırsınız demektir. Helen gelinlik ve diğer modeller altına tercih edebileceğiniz topuklu, ince topuklu, kalın topuklu, rugan topuklu, deri topuklu, babet, ipli topuklu, ipli babet seçenekleri ile Helen gelinlik kombininizi tamamlayabileceğiniz ayakkabı modelleri de son derece önemlidir. Buna ilave olarak elinizin en güzel aksesuarından olan çiçek ise gelinliğiniz ile bir bütün olması çok önemlidir. Helen gelinlik ve diğer modellerden çiçekler bazen canlı şekilde tercih edilmekteyken bazı gelinlerimiz ise cansız çiçek olarak da tercih edebilmektedir. Bazen bir saat, bazen bir küpe bazen bir şapka veya çanta veya şal ile Helen gelinlik ve diğer modeller tamamlanabilmektedir. Ayakkabılar ise hava şartlarına veya seçtiğiniz mekana göre değişkenlik gösterebilmektedir. Buna binaen seçeceğiniz makyaj özelliği de son derece önemlidir Helen gelinlik ve diğer modellerimizde. İster hafif tonlar seçerek isterseniz göz renginizi ortaya çıkarak açık ve net bir renk ile Helen gelinlik ve diğerlerinde eksik kalan bütünü tamamlayabilirsiniz. Son derece önem arz eden bir konu olan makyaj Helen gelinlik ve diğer modellerde tamamlayıcı konumda olmaktadır.

HELEN GELİNLİK MODELLERİ

Helen gelinlik ve diğer modellerimizde v yaka, düz yaka, straplez, tek omuz, askılı, dantelli, saten, dekolteli, kollu, püsküllü, tüllü, pul payetli, balık , kısa , uzun kesim ve türleri olan gelinlik modellerimiz bulunmaktadır. Helen gelinlik ve diğer bu modellerimiz son derece özeldir ve özel bir işçilik ile dikimi yapılmıştır. Niobe ince askılı tak çıkar etekli beyaz modelimiz, Jessica üstü işlemeli otrişli kısa kırık beyaz modelimiz, evelyn dantel kumaş drapeli beyaz modelimiz, elisa dantel kumaş dekolteli kollu beyaz modelimiz, Helen gelinlik dantel kaplı straplez beyaz modelimiz, artemis işlemeli tek omuz beyaz modelimiz, ariel çiçekli tük detaylı kırık beyaz modelimiz, rachel püsküllü kumaş kırık beyaz modelimiz, evelyn dantel kumaş detaylı modelimiz, likya tek kol yırtmaçlı pul payet modelimiz, hera üstü balenli kesim kemerli modelimiz, mari üstü işlemeli otrişli kısa kırık beyaz modelimiz zengin içeriğimizi her geçen gün büyütüyor ve çeşitlerimize çeşit katarak Helen gelinlik ile ilerliyoruz. Standart kesim bedenlerde size uygun olan bedeni seçerek en güzel gününüzü markamız Tiah ile Helen gelinlik ve diğer modellerimizden satın alarak süsleyebilirsiniz.

HELEN GELİNLİK FİYATLARI

Son derece uygun olan Helen gelinlik modelimiz ve diğer çeşitlerimiz ile cüzdanınıza uygun olan Helen gelinlik ve modellerimizi tercih edebilirsiniz. 2,500 ve 7,500 arasında değişen ürün fiyatlarımız oldukça uygun olmakla beraber işçiliğine kıyasla son derece uygun ve özeldir. Fiyat çeşitliliği bakımında son derece zengin içeriğe sahip olan sitemizde ve Helen gelinlik ve modellerimizde size uygun olan Helen gelinlik ve diğer modeller arasından tercihi yaparak gecenin en güzel gelini siz olabilirsiniz. 36 , 38, 40 , 42 bedenler arasında da size uygun olan Helen gelinlik bedeni seçerek sipariş verebilirsiniz. Kendi atölyemizde kendi çalışanlarımız ile özenle yaptığımız çalışmalar neticesinde sizlerle buluşmuş olmanın verdiği mutluluk gelinliklerimizi tercih etmeniz ile daha da artacaktır. Helen gelinlik ve diğer modellerimizi üyelik olmadan alış veriş yapabileceğiniz Tiah isimli marka güçlü sitemizde aynı zamanda kredi kartı ve banka havalesi ile Helen gelinlik ve diğer gelinlikler için ödeme işlemleri yapabilmektesiniz. 7 ile 15 güç içerisinde teslim alabileceğiniz Helen gelinlik veya diğer gelinliğiniz stok olmaması durumunda özenle yeniden hazırlanabilmektedir. Buna ilaveten stok olmaması durumunda teslimat süresi biraz daha uzayabilmektedir. Sizlere Helen gelinlik ve diğer modellerden en güzel ürünleri teslim edebilmek adına en güzel gelinlik için çalışıyoruz.

back to top
FİLTRELE