Kırmızı Abiye
FİLTRELE
2 Ürün

Kırmızı Abiye

Gösterişli ve şık olmasıyla bilinen abiye elbiseler modeli, rengi, tasarımı gibi özellikler bakımından birbirinden ayrılır. Renk seçenekleri incelendiğinde kırmızı abiye çeşitleri incelendiğinde göz alıcı şıklık arayanların ilk tercihlerinden olduğu görülecektir. Özel gün ve gecelerde kullanılan bu elbise türü özenle hazırlanmış detaylara sahiptir. Kaliteli ve esnek kumaşlardan üretilmiş olan kırmızı abiye için talep daha fazladır. Şık görünürken bir yandan da konfordan ödün vermemek önemlidir. Giyildiğinde vücuda tam oturan abiye elbiseler stil sahibi bir görünümü de beraberinde getirecektir.

Mini, midi, maksi gibi farklı boy alternatiflerine sahip olan kırmızı abiye modelleri her vücut yapısına uyum sağlar. Gündelik yerine özel davetler için uygun olan bu elbiseler pul, payet, sim gibi dikkat çeken detaylar içerir. Kırmızı haricinde farklı renk varyasyonları da bulunan abiyelerde cilt rengiyle uyumlu tonlara öncelik vermek gerekir. Kırmızı tonları genellikle soğuk cilt tonlarına sahip olan kişilere yakışacaktır. Kişinin kendine yakışan rengi bilerek giyinmesi yapacağı kombinin başarılı olmasını sağlayacaktır.

Kırmızı Abiye Elbise Modelleri

Abiye elbiseler tasarımlarıyla dikkat çekici olmasıyla bilinir. Davetin yıldızı olmak isteyenler kombinlerini daha göz alıcı hale getirmek için kırmızı abiye elbise modelleri arasından seçerler. İddianın ve aşkın rengi olan kırmızı abiye elbiselerde sıkça kullanılır. Açık bir ton olması sebebiyle elbisenin modelini daha iyi gösterir. Özellikle straplez ve tek omuz olan abiyeler kırmızı tonlarında kusursuz bir tarz sunacaktır. Kırmızı renklerde saten kumaştan hazırlanmış olan abiyeler ise giyen kişiyi davetin yıldızı haline dönüştürebilir. Bunu başarmak için kırmızı abiye elbise seçerken kullanılacağı ortamı da göz önünde bulundurmak gerekir.

Derin yırtmaçlı, fırfır detaylı, önü drapeli, volanlı, degaje yaka, dokuma kumaş, askılı, kloş kalıp, düz renk, baskısız, işlemeli, simli gibi kırmızı abiye modelleri en çok tercih edilenler arasındadır. Her bir model farklı vücut tiplerine hitap edecektir. Örneğin saten kumaştan üretilmiş olan modeller vücuttaki hataları doğrudan gösterir. Bu nedenle kilo sorunu olan kişiler için düz kesim saten elbiseler çok fazla tavsiye edilmez. Elbisenin modeli vücut şekline, rengi ise cilt rengine göre seçilmelidir.

Kırmızı Abiye Elbise Fiyatları

Düğün, kına, nişan, mezuniyet, özel gün ve benzer davetlerde giyilen kırmızı abiye çeşitleri farklı fiyat alternatiflerine sahiptir. Kırmızı tonlar genellikle gösterişli olduğundan bunları tercih ederken belli bir bütçeyi de ayırmış olmak gerekir. Düz ve deseni olmayan elbiseler en ekonomik parçalar grubunda yer alır. Sırt dekolteli, işlemeli, saten, özel sipariş gibi ekstra özelliklere sahip olan kırmızı abiye çeşitlerinde fiyatlar artacaktır. Net fiyatları öğrenebilmek için öncelikle ne tür bir abiye istendiğine önceden karar vermek gerekir.

İndirimli kırmızı abiye satın almak için online mağaza ziyaret edilebilir. Sezon sonu ya da tek bedenli elbiselerde kampanyalı fiyatlar uygulanır. İnternet mağazasına özel değişim imkanının bulunması daha rahat alışveriş yapabilmeyi sağlar. Gerçekleşen indirimlerden haberdar olabilmek için e posta adresi ile e bülten için kayıt oluşturulabilir. Bu sayede beğenilen kırmızı abiye daha ekonomik fiyatlardan satın alınabilir.

Kırmızı Abiye Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Gösterişten ya da dikkat çekmekten hoşlanmayanlar için kırmızı abiye giymek yanlış bir seçim olacaktır. Öncelikle bu durumu göz önünde bulundurmak gerekir. Elbisenin beden ölçüleri dikkat edilecek diğer bir nokta olup giyen kişinin vücut yapısına uyumlu olmalıdır. Basen bölgesinde fazlalık olanlar için alt kısmı bol kesim, üstü ise dar olan modeller uygundur. Bu sayede üst bedenin inceliği vurgulanmış olacaktır.

Kırmızı abiye tercih ederken bu elbisenin uygun parçalarla tamamlanabilir olması gerekir. Giyilecek törenin konseptine göre kombin yapmak şıklığı artıracaktır. Farklı çeşitleri bulunan bu abiyelerle kolye, küpe, bileklik gibi aksesuarlar kullanmak bütünlük sağlayacaktır. Şıklığıyla fark yaratmak isteyenlerin seçimi olan kırmızı abiye modelleriyle saç ve makyajı sade yapmak gerekir. Böylece elbisenin rengi ve modeli ön planda olacaktır. Kusursuz bir görünüm için elbisenin omuz ve göğüs ölçüsüne, boya, vücut şekline göre seçilmesi önemlidir. Uzun boylulara uzun kesim ve derin yırtmaçlı abiyeler, kısa boylular için ise mini ve midi boy abiyeler daha çok yakışacaktır. Bu tür seçimler yaparken kırmızı abiye elbisenin giyileceği konsepti önceden öğrenmek faydalı olacaktır.

back to top
FİLTRELE