Midi Abiye
FİLTRELE
9 Ürün

Midi Abiye

En kullanışlı elbise türlerinden biri olan midi abiye çeşitleri neredeyse her ortama uyum sağlamasıyla bilinir. Diz alt hizasında olan bu elbiseler özellikle yaz ve sonbahar mevsimlerinde sıklıkla kullanılır. Diz hizasının üstünde olanlar mini, ayak bileği hizasında ve daha da altında olanlar ise uzun maxi boy elbise olarak isimlendirilir. Zarif ve uzun boylu kadınların ilgi gösterdiği midi abiye çeşitleri doğal ve sade bir görünüm oluşturmak isteyenlerin de tercihleri arasında yer alır. Alt bacak bölgesi ince olan kadınlarda da şık duran midi parçalar özel gün ve gecelere uygun şekilde kombin edilebilir. Basen bölgesindeki fazlalıkları gizlemek için de uygun modellerde midi abiye bulmak mümkündür.

Düğün, davet, kına, nişan, günlük giyim, parti ve daha pek çok alanda midi abiye kullanılabilir. Doğru parçaları bir araya getirmek elbiseyi her ortama uygun hale getirecektir. Siyah elbise çeşitleri her zaman bu açıdan avantajlıdır. Farklı aksesuarlarla, ayakkabı ve çantayla düz bir elbiseyi son derece gösterişli hale getirmek mümkündür. Midi abiye modellerini incelerken bu tür detayları göz önünde bulundurmak işe yarayacaktır. Etek boyu ile fark yaratan bu elbiselerde geniş model seçenekleri vardır. Sportif stiller için daha fazla çeşitleri olan midi kesimlerde klasik bot kombinleri sıkça yapılır. Eteğin tam olarak hangi boyda olacağı kişinin kendi boyuna göre belirlenmelidir. Uzun boylu olan kadınlarda dizin biraz daha altında olan modeller seçilebilir.

Midi Abiye Modelleri

Özel gecelerin ve davetlerin en çok kullanılan elbise türlerinden biri midi abiye çeşitleridir. İnce topuklu ayakkabılarla giyildiğinde son derece zarif ve şık gösteren bu elbiseler kumaş, yaka, kol, renk gibi detaylarla birbirinden ayrılır. Her bir midi abiye en özel tasarımlara sahiptir. Bu nedenle fiyatlar da modelden modele farklılık gösterebilir. En uygun fiyatlı ve en iyi abiyeyi alabilmek için öncelikle doğru modeli seçmek gerekir. Modele karar verirken vücut yapısına uygun seçimler yapmak kişiyi olduğundan şık gösterecektir. İnce uzun vücut tipleri için midi ve maxi boy abiyeler uygun olacaktır. Midi abiye modelleri kısa boylu kadınlar için de idealdir. Burada püf nokta elbisenin etek boyunu iyi ayarlamaktır. Dizin hemen alt kısmında biten etekler kısa boyun tamamlayıcısı olacak ve estetik görünecektir.

Özel günlerde en çok ilgi gören midi abiye modelleri arasında kuyruklu, işlemeli, saten, krep kumaş, tül, drapeli, tafta kumaş, straplez, askılı, tek kollu, yırtmaçlı, püskül detaylı elbiseler yer alır. Her biri birbirinden şık olan modellerde beden ve renk seçenekleri vardır. Beyaz tenli kadınlar için turuncu, pembe, mor gibi canlı tonlar daha uygun olacaktır. Siyah ve beyaz renklerdeki midi abiye çeşitleri ise cilt rengi fark etmeksizin her kadının gardırobunda bulunması gereken parçalar arasındadır. Klasik ve spor stiller oluşturmaya müsait olan bu renkler doğru aksesuarlarla tamamlanmalıdır.

Midi Abiye Fiyatları

Her sezona ve ortama uygun midi abiye modelleri bulmak mümkündür. Sezon trendleri sürekli değişmekte olup daima en yeni modelleri kadınların beğenisine sunulur. Modellerdeki çeşitlilik artarken midi abiye fiyatları da her bütçeye uygun hale gelir. Özellikle online mağazaya özgü yapılan indirimler ve kampanyalar beğenilen elbiseleri daha düşük fiyatlardan alabilmeyi sağlar. Markaya özel uygun fiyatlı ürünleri görebilmek için doğrudan indirim kategorisi incelenebilir. Bu kategoride başta midi abiye olmak üzere tüm abiye çeşitleri mevcuttur. Elbiselerin indirimde olma sebepleri ise kesinlikle herhangi bir deformasyon değildir. Tüm ürünler birinci sınıf olup özel ekip tarafından üretilip tasarlanır. Kullanıcıların beğenisine sunulan midi boy abiye çeşitlerinde sezon sonunda indirimler daha fazladır. Her sezon elbise koleksiyonları yenilenmekte olup farklı tarzlarda elbiseler satışa sunulur. Fiyatlar modelin kumaş türüne ve modeline göre belirlenir. Elbisenin gösterişi ve özgünlüğü arttıkça fiyatları da yukarı yönlü değişecektir. Günlük elbiselere kıyasla midi abiye parçalarda daha fazla işleme, pul, payet gibi detaylar olduğundan fiyat aralığı yükselecektir. Elbise seçimlerinde fiyat haricinde modele bakmak ve hem vücuda hem bütçeye uygun parçaları seçmek daima avantajlı olacaktır. Bu tür parçalar yalnızca özel günlerde kullanılacağı için satın alınan midi abiye elbisenin kullanışlı ve farklı şekillerde kombin edilebilir olmasına öncelik verilmelidir.

back to top
FİLTRELE