Gizlilik Ve Çerez Politikası

 

 

Üyelerimizin-Müşterilerimizin www.tiah.com.tr ("Site") üyeliği, verdiği bilgilerin gizliliği, korunması ile ilgili işlemleri ve Site'den satışlara ilişkin diğer hususlarda aşağıdaki cari esaslar benimsenmiştir.

 

  • Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Yörek Dış Ticaret Turizm Tekstil Limited Şirketi ve/veya ilgili Kart Kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları tarafından online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler Yörek Dış Ticret Turizm Tekstil Limited Şti. tarafından görülmez ve kaydedilmez). Havale ile yapılan ödemelerde Müşterinin hesap bilgileri TİAH tarafından KVKK kapsamında müşterinin açık rızası alınarak saklanacaktır.

 

  • Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

 

  • Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri ve diğer bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin Yörek Dış Ticaret Turizm Tekstil Limited Şti ile iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım-reklam, promosyon, iletişim, satış-pazarlama ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, Yörek Dış Ticaret Turizm Tekstil Ltd. Şti. ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hallerde-yerlerde paylaşılabilir ve kullanılabilir.

 

  • Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Yörek Dış Ticaret Turizm Tekstil Ltd. Şti. sorumlu değildir.

 

  • Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (Yörek Dış Ticaret Turizm Tekstil Ltd. Şti ile anlaşmasına göre üçüncü sahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Yörek Dış Ticaret Turizm Tekstil Ltd. Şti 'ye aittir.

 

  • Size özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak istemiyorsanız, size gelen e-mail üzerindeki unsubscribe linkine tıklayabilir ya da sitemizde sağ üst köşede bulunan isim bilginizin üzerinden "Üyelik Bilgilerim" bölümüne girerek, iletişim iznini kaldırabilirsiniz.

 

back to top
FİLTRELE