Payetli Abiye
FİLTRELE
14 Ürün
Resim Hera Pul Payet Degajeli Kol Detaylı Elbise
%99
Resim Berry Tüylü Pul Payet Kısa Beyaz Elbise
38
40
42
%99
Resim Berry Tüylü Pul Payet Kısa Siyah Elbise
38
40
42
Resim Julıette Mor Abiye
Resim Julıette Pudra Abiye
Resim Lou Turuncu Abiye
Resim Lou Vizon Abiye
Lou Vizon Abiye
€ 400
Resim Gıa Gold Abiye
Gıa Gold Abiye
€ 279
Resim Gıa Mavi Abiye
Gıa Mavi Abiye
€ 279
Resim Gıa Siyah Abiye
%98
Resim Holly Yeşil Abiye
Holly Yeşil Abiye
€ 7.750
€ 193
Resim Bessie Siyah Abiye

Payetli Abiye

Son yılların en popüler giyim trendleri arasında yer alan payetli abiye modelleri, şık ve göz alıcı görünümü ile herkesin ilgisini çekerek yükselişine devam ediyor. Payetler, ışıltılı ve parlak görünümleri ile tüm gözleri üzerinize çeken kombinler oluşturmanızın en kolay yolu haline gelirken hem kendi davetlerinizde hem kutlama günlerinde hem de davetli olduğunuz unutulmaz zamanlarda kurtarıcı rolü üstleniyor. Payetli abiye elbise seçiminizi dilerseniz sade dış giyim ürünleriyle dengeleyebilir dilerseniz de ışıltıyı katlayan aksesuarlarla daha da size özgü kılabilirsiniz. İhtiyacınız olan en önemli parça payetli abiye modeli içinse yeni nesil trendlerden ilham alınarak zenginleştirilen koleksiyonlarımızın yüksek kalite tasarımlarını şimdi keşfedebilirsiniz.

Payetli Abiyelerde Seçim Sizde: En Yeni Modeller ve Trendler

Özel günlerde, davetlerde, düğünlerde, mezuniyet törenlerinde tercih edilen bir kıyafet olarak öne çıkan payetli abiye modelleri, yıllardır özel günler için kullanılan tercihlerden biri haline gelmiş olsa da doğru şekilde kombinlendiği takdirde pek çok ana ve mekana uyum sağlıyor. Buradan yola çıkarak iddialı görünmek istediğiniz ancak sadeliğin ve rahatlığın ön planda olduğu bir akşamüstü daveti için payetli abiye tercihinizi düz taban bir sandaletle kombinlemek gibi sıra dışı fikirleri değerlendirebilirsiniz. Aynı payetli abiye elbise modelini sivri topuklu stilettolarla ve uygun aksesuarlarla birleştirildiğinizde şık bir akşam yemeği için de hazır olabilirsiniz. Bu çok yönlü kullanıma uygunluğu sayesinde popülaritesi sürekli olarak artmaya devam eden payetli abiye trendini hemen şimdi kendi zevkinize göre yorumlamaya başlayabilirsiniz.

Sezonun en popüler payetli abiye tasarımları arasında mini boy etekli, straplez yaka ve vücudu saran modeller yer alıyor. Bu modeller payetli abiye elbiselerde daha önce görülmemiş özellikler sunuyor ve ayrıca vintage tarzı payetli elbiselerden esinlenen özgü dokularıyla son zamanlarda oldukça popüler hale geliyor. Payetlerin alışkın olduğumuz ışık oyunlarına farklı bir yorum getiren bu payetli abiye modellerinde hem parlak renk tonları hem de pürüzsüz doku görünümü farklı görünmek için ihtiyacınız olan tüm yaratıcı fikirleri bir araya getiriyor.

Tek omuzlu, fırfırlı ve balık etekli modeller de bu sezonun trendleri arasında yer almaya devam ederken, bel kısmında daralan ve diz ile dirsek altından itibaren belirgin şekilde bollaşan payetli abiye modeller rahatça hareket ederken tüm gözleri üzerine çekmek isteyenlere ideal bir alternatif sunuyor. Yine sezonun öne çıkan payetli abiye modelleri arasında, büyük ve küçük payetlerin bir arada kullanıldığı, böylece ışık oyunlarına tezatlıklarla desteklenen etkileyici bir imajın eklendiği, hareketli ve canlı renklerde modeller de bulmanız mümkün oluyor.

Partinin En Şık Hanımı Siz Olun: En Güzel Payetli Abiye Fiyatları

Payetli elbiseler farklı kesimlerde, boylarda ve renklerde satışa sunuluyor, ayrıca sade veya desenli şekillerde de üretilebiliyor. Yırtmaçlardan püskül ilavelerine kadar pek çok şekilde süslemenin mümkün olduğu bu elbiseler, eklenen detaylarla birlikte hem daha kişiselleştirilmiş bir şıklık anlayışı hem de daha sofistike bir stil vaat ediyor. Fiyatları ise tasarıma göre değişkenlik gösteren bu elbiselerde kullanılan kumaş yoğunluğunun yanı sıra ana unsur olan payetlerin sıklığı da fiyat değişkenlerinden biri olarak biliniyor. Koleksiyonlarda indirimlerle birlikte daha da cazip hale gelen, uygun fiyatlı olan birçok payetli elbise modeline rastlamak mümkün. Bu noktada önemli olan tüm gözlerin üzerinizde olacağı davetlerde tarzınıza, yansıttığınız kaliteye ve içindeyken özgüvenli hissettiğiniz ideal tasarımlar taşımak olduğunu unutmamak gerekiyor. Kalitesine ve detaylarına karşılık son derece uygun fiyat aralıklarıyla sahip olabileceğiniz yasarımlarımız, doğru temizleme ve bakımla birlikte yaşam boyu zamansız bir şıklık vaat ediyor.

Payetli abiye tasarımlar özel günlere dahil olan her kadının gardırobunda mutlaka bulunması gereken bir kıyafet olarak farklı kesim ve renk seçenekleri ile her tarzdan kadını kendine çekmeye devam ederken, doğru kombinasyonlarla vazgeçilmeziniz olmaya adaylığını koyuyor. İçinizdeki doğal cazibeyi, kaliteden ilham alan lüks zevklerinizi, dinamik, enerjik ve bir o kadar çekici ve feminen ruhu yansıtmanın en şık yolu olan payetli modeller için siz de hemen şimdi koleksiyonlarımızı incelemeye başlayabilirsiniz. Uzun kollu ve uzun etekli modelleri kış aylarına sıcaklık getirmek için tercih ederken mini etekli straplez modellerle gençlik ateşini yansıtabilirsiniz. Derin yırtmaçlı modellerle hiç olmadığınız kadar çekici bir stil yakalamanın neşesine sahip olurken, tercihiniz hangi modelden yana olursa olsun davetlerin favori ismi olmaya şimdiden hazırlanabilirsiniz.

back to top
FİLTRELE