Söz Nişan Elbisesi
FİLTRELE
42 Ürün
Resim Alba Beyaz Abiye
Alba Beyaz Abiye
₺9.250,00
Resim Alba Fusya Abiye
Alba Fusya Abiye
₺9.250,00
%50
Resim Mıa Fusya Abiye
Mıa Fusya Abiye
₺10.750,00
₺5.375,00
%50
Resim Mıa Mavi Abiye
Mıa Mavi Abiye
₺10.750,00
₺5.375,00
%50
Resim Mıa Kiremit Abiye
Mıa Kiremit Abiye
₺10.750,00
₺5.375,00
%50
Resim Mıa Yesil Abiye
Mıa Yesil Abiye
₺10.750,00
₺5.375,00
%70
Resim Eadlın Yeşil Abiye
Eadlın Yeşil Abiye
₺11.400,00
₺3.420,00
%50
Resim Lidia Önü Drapeli Kiremit Abiye Elbise
Lidia Önü Drapeli Kiremit Abiye Elbise
₺14.250,00
₺7.125,00
%50
Resim Lidia Önü Drapeli Kırmızı Abiye Elbise
%50
Resim Lidia Önü Drapeli Lime Abiye Elbise
Lidia Önü Drapeli Lime Abiye Elbise
₺14.250,00
₺7.125,00
%50
Resim Lidia Önü Drapeli Siyah Abiye Elbise
Lidia Önü Drapeli Siyah Abiye Elbise
₺14.250,00
₺7.125,00
Resim Ella Turuncu Abiye
Ella Turuncu Abiye
₺14.750,00
Resim Alba Siyah Abiye
Alba Siyah Abiye
₺9.250,00
%70
Resim Lılly Beyaz Abiye
Lılly Beyaz Abiye
₺14.750,00
₺4.425,00
%70
Resim Lılly Fusya Abiye
Lılly Fusya Abiye
₺14.750,00
₺4.425,00
%70
Resim Lilly Mavı Abiye
Lilly Mavı Abiye
₺14.750,00
₺4.425,00
Resim Lılly Siyah Abiye
Lılly Siyah Abiye
₺14.750,00
Resim Vıvıan Beyaz Abiye
Vıvıan Beyaz Abiye
₺15.750,00
Resim Vıvıan Siyah Abiye
Vıvıan Siyah Abiye
₺15.750,00
Resim Nena Beyaz Abiye
Nena Beyaz Abiye
₺18.750,00
Resim Aprıl Siyah Abiye
Aprıl Siyah Abiye
₺14.250,00
Resim Lucıa Siyah Abiye
Lucıa Siyah Abiye
₺12.750,00
Resim Lucıa Yesil Abiye
Lucıa Yesil Abiye
₺12.750,00
Resim Clara Yesıl Abiye
Clara Yesıl Abiye
₺14.250,00
Resim Clara Mavi Abiye
Clara Mavi Abiye
₺14.250,00
Resim Mıa Siyah Abiye
Mıa Siyah Abiye
₺10.750,00

Söz Nişan Elbisesi

Kültürümüzde büyük bir öneme sahip olan nişan günleri, bu özel günün en önemli parçası olarak doğru nişan elbisesi seçimini şart kılıyor. Bu özel gün için doğru söz elbisesi, nişan elbisesi modelini seçmek, her kadının hayatındaki en önemli günlerden birinde kendi tarzını yansıtırken ortama uyumlu şekilde görünebilmesi için özenle yapacağı bir seçim olarak kadınların hayatındaki en önemli kıyafetlerden biri olma özelliğini koruyor. Söz nişan elbisesi modelleri hakkında fikir sahibi olmak isteyenler için en trend modeller, fiyatlar ve son sezon çeşitleri hakkında tüm merak ettiklerinizi bizimle öğrenin.

Nişan Elbiselerinde Seçim Sizde: En Trend Modeller

Siz de nişan elbisesi seçimi yaparken çok yönlü düşünmeli, birçok faktörü göz önünde bulundurulmalı, renk, model, kumaş ve stil gibi faktörler seçim yaparken dikkate almalısınız. Yeni sezonda söz elbisesi nişan elbiseleri için dantel detaylar, kabarık etekler ve balık kesim modellerin oldukça popüler olduğunu görebilir, ayrıca straplez modeller ve omuz dekolteli tasarımlar da zamansız bir şıklığa sahip olabilirsiniz.

Her ne kadar çeşitlilik artmaya devam etse de sadeleşmenin ve klasik modellere dönüşün de göz ardı edilmemesi gereken, nostaljik bir trend haline geldiği yeni sezonda her zaman popülerliğini koruyan pek çok model yer alıyor. Renk seçiminde ise pastel tonlar, şeftali rengi, altın sarısı ve şarap rengi gibi renkler öne çıkarken, capcanlı kırmızılar, neon efekti oluşturan payetler veya ışıltılı siyahlar da yeniyle eskinin söz nişan elbisesi için bir araya geldiğini gösteriyor.

Konfor ve çekicilik arasındaki dengeyi yakalamaya yardımcı olan balık kesim söz elbisesi nişan elbisesi modellerinde yeni nesil detayları değerlendirerek alışılmış kalıpların dışında bir görünüm sergileyebilirsiniz. Yeni sezonda kırmızı, siyah gibi asaletini ispatlamış renklerin yanı sıra limon sarısı gibi aykırı tonlarla da alternatif oluşturan bu elbiselerde hem straplez yaka kesiminin hem de gövde önünde yer verilen drape detaylarının oluşturduğu hareketliliği nişan günleriniz için zevkle değerlendirebilirsiniz. Drapeleri tek omuz askısına sahip asimetrik tasarımlarda da görebilir, yine turuncu gibi parlak renklerin en başarılı tonlarını sunan bu elbiselerle prensesleri anımsatan bir stile sahip olabilirsiniz.

Genellikle uzun etek kesimiyle görmeye alışkın olduğumuz dar ve oturan kesimleri midi etek boylarında da görmenin mümkün olduğu söz elbisesi nişan elbisesi koleksiyonları pudra pembe tonlarının zarafetini ve masumiyetini, yoğun tüy şeritlerin ve payetlerin dikkat çekiciliği ile buluşturuyor. Pul payetlerin ışıltısına en büyük rakip krep kumaşlar olurken, bu kumaşın kendiliğinden ışıldayan pürüzsüz görünümü ustalıkla işlenen ve motifleriyle kendine çeken boncuklarla harika uyumu yakalıyor. Tüm bu modeller sayısız trend için sadece birkaç örnek olarak karşımıza çıkarken, sınırları zorlayan tasarım fikirlerinin tamamı sayfalarımızda sizlere sunuluyor.

Söz Elbisesi Fiyatları

Özel günlerde kendine özgü tarzını yansıtarak bu anları daha da özel kılmak, aynı anda etkileyici ve herkesin beğenisini kazanan bir stil sunmak isteyenler için söz elbisesi nişan elbisesi modeli önemli olabiliyor. Ancak en az modelin kendisi kadar ideal bir kalıpta olup uyup uymaması, her harekette güven veren bir dayanıklılığa sahip olup olmaması ve farklı etkinliklerde değerlendirmek için de yeniliğini koruyup korumayacak olması merak ediliyor. Tüm bu unsurlar kalitenin önemini vurgularken, kaliteli nişan elbisesi modellerine sahip olmanın maliyeti evlilik için önemli bir adım atmakta olan her kadın tarafından merak konusu oluyor.

Herkes için söz elbisesi nişan elbisesi seçimi sırasında kişisel zevklerini yansıtmak ve merasim boyunca rahat hissetmek kadar fiyatlar konusunda kriterleri bulunuyor. Söz nişan elbisesi fiyatları, tasarımların kalitesine, kumaş türüne ve tasarımda yer verilen süsleme detaylarına göre değişebiliyor. Nişan elbisesi seçiminde kalitenin en önemi faktör olduğu, daha şık ve özel bir görünüm sağlaması gereken elbisenizden en iyi sonucu almanız için dayanıklılığından kalıplarına kadar her özelliğiyle güven vermesi gerektiğini unutmamanız gerekiyor. Bu doğrultuda erişilebilir fiyatları rakipsiz kaliteyle buluşturan nişan elbisesi koleksiyonlarımızda sizleri birbirinden cazip modeller ve daha önce görmediğiniz yaratıcı tasarımlar bekliyor.

Şıklığın ve Elegansın Adresi: En Göz Alıcı Söz Elbisesi ve Nişan Elbiseleri Çeşitleri

Genç hanımların söz elbisesi nişan elbisesi seçimi yaparken, kişinin tarzına ve vücut tipine uygun bir model tercih etmek oldukça önemli olmakla birlikte nişanın yapılacağı mevsime, mekan ve saate göre de bir seçim yapılması gerekiyor. Koleksiyonlarda taşlı, payetli, dantelli, tüylü ve kabarık etekli gibi birçok farklı tasarım seçeneği de mevcut olup, son zamanlarda vintage ve bohem tarzı söz elbisesi nişan elbisesi modellerinin oldukça popüler hale geldiğini unutmamak gerekiyor. Nişan törenine uygun elbiseler hem sade hem de gösterişli olabilir ve her kadının tarzına uygun bir seçenek bulması mümkün hale geliyor. Bu doğrultuda kır gibi doğallığın ön planda olduğu mekanlarda daha bohem bir söz elbisesi nişan elbisesi tercih edebilir veya kapalı bir mekanda akşam saatlerinde gerçekleşen bir nişan için daha gösterişli ve ışıltılı modelleri değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca kendinizi tören boyunca konforlu ve iddialı hissetmeye devam etmeniz için elbisenin kumaşı da oldukça önemli olup yaz aylarında yapılan bir tören için daha açık ve hafif kumaşlardan yapılmış bir söz nişan elbisesi tercih edebilirsiniz. Kış aylarında ise daha kalın ve sıcak tutan kumaşlar tercih edebilir veya katmanlı kumaşlarla hem rahatlığı hem sıcaklığı koruyan uzun kollu, dökümlü kesimleri kombinleyebilirsiniz.

Her kadının hayatında yeri doldurulamaz bir öneme sahip olan nişan elbisesi için en trend modeller ve kaliteye daha kolay ulaşmanızı sağlayan fiyatlar koleksiyonlarda sizleri bekliyor. Her kadının tarzına ve bütçesine uygun bir söz elbisesi nişan elbisesi bulmasının mümkün olduğu sayfalarımızda siz de mekan, konsept, mevsim ve en önemlisi zevklerinize en uygun modeli seçerek bu anıları unutulmaz kılabilirsiniz.

back to top
FİLTRELE